TVPiS? Sprywatyzować!

Kilka dni temu Wiadomości TVP rozpoczęły emisję serii materiałów atakujących redakcję Fakty TVN za rzekomy brak obiektywizmu, nieuzasadnioną krytykę rządu i zaangażowanie polityczne po jednej stronie konfliktu.

Zacznijmy może od tego, jak absurdalne są to zarzuty w ustach prezenterów TVP. Telewizja która od blisko 5 lat tworzy materiały na bezpośrednie zamówienie polityczne, która grzebie w życiorysach, pochodzeniu i wypowiedziach sprzed 20 lat tylko po to by jeszcze odrobinę bardziej opluć przeciwników politycznych nie ma prawa zarzucaćnikomu dosłownie niczego.

W odpowiedzi redakcja Faktów wyemitowała oświadczenie, w którym (bez nawet drobnych uszczypliwości pod adresem konkurencji) odniosła się do stawianych zarzutów. Komunikat był bardzo kulturalny i wyważony, więc jak można się było spodziewać po „Wiadomościach”, oczywiście od razu zostałzhejtowany na antenie.

Najwidoczniej ekipie TVP kończą się już powoli pomysły na obrażanie polityków opozycji, postanowili się więc wziąć za dziennikarzy prywatnych mediów. Mediów, które poziomem, przygotowaniem i jakością nakrywająTVP czapką.

Pora okazać nasze wsparcie. Nasi politycy od lat są etatowo szkalowani przez media publiczne, więc wiemy jak to jest. Jeśli możemy pomóc redakcji TVN choć kilkoma dobrymi słowami, to warto.

NAPISZ DO NAS

Masz pytanie lub komentarz? Czekamy na Twoją wiadomość!

Wysyłanie

©2024 .Nowoczesna Wszelkie prawa zastrzeżone

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?