Zarząd krajowy


Filip Supeł

Przewodniczący Forum Młodych .Nowoczesnych

Ekonomista, absolwent Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego Uniwersytetu Łódzkiego ze specjalizacją „inwestycje kapitałowe”. Członek-założyciel Nowoczesnej oraz Forum Młodych Nowoczesnych. Członek Rady Krajowej Nowoczesnej oraz Zarządu Regionu Łódzkiego, wiceprzewodniczący koła Łódź-Polesie. Były członek Erasmus Student Network UŁ, gdzie specjalizował się w zakresie fudraisingu oraz współpracy z partnerami biznesowymi. Aktywnie wspierał mobilność studencką między państwami. Prywatnie miłośnik piłki nożnej oraz podróżowania.

 

 

 


Arkadiusz Modzelewski

Wiceprzewodniczący Forum Młodych .Nowoczesnych
Członek zarządu ds. Współpracy międzynarodowej – International Officer

Absolwent z tytułem inżyniera Informatyki ze specjalnością Systemy Informacyjno-Decyzyjne zdobytym na Wydziale EiTI Politechniki Warszawskiej oraz student Metod Ilościowych w Ekonomii i Systemów Informacyjnych ze specjalnością Ekonomia Matematyczna na Szkole Głównej Handlowej. Członek FM.N od listopada 2015 roku, gdzie pełni funkcję Przewodniczącego Regionu Mazowsze. Zawodowo Specjalista Statystyk w Europejskiej Agencji Straży Granicznej i Przybrzeżnej. Zainteresowany wykorzystaniem metod ilościowych w finansach i ekonomii stąd praca licencjacka napisana w zakresie modelowania miar ryzyka dla wybranych indeksów giełdowych na GPW. Prywatnie fan dobrego filmu i podróżowania.


Piotr Oliński

Sekretarz Generalny
Członek zarządu ds. Programowych

Urodził się i mieszka w Toruniu, z poglądów klasyczny liberał. Udziela się w Młodych .Nowoczesnych i Klubach Liberalnych, okazyjnie zajmuje się też publicystyką (głównie na łamach liberte.pl). Interesuje się historią, filozofią i ekonomią, na co dzień uczy się w jednym z toruńskich liceów. Czas wolny spędza czytając książki i jeżdżąc na rowerze.

 

 

 


Michał Nowak

Członek zarządu ds. Marketingu i Social Media

Student Wydziału Elektroniki Mikrosystemów i Fotoniki Politechniki Wrocławskiej. Absolwent II LO im. C.K. Norwida w Jeleniej Górze. W FM.N od października 2016 roku. Aktywnie zaangażowany w działalność ogólnopolską i lokalną. Przewodniczący Regionu Dolnośląskiego od lipca 2018 roku. Sędzia piłkarski z kilkuletnim doświadczeniem. Prywatnie zainteresowany ogólnie pojętą technologią – rozwojem i wdrażaniem jej do życia codziennego.

 

 

 


Izabela Grzymała

Członek zarządu ds. Finansów

Od wielu lat staram się aktywnie budować otaczającą mnie rzeczywistość. Interesuje mnie szeroko pojęta działalność obywatelska z naciskiem na sektor pozarządowy, literatura i grafika komputerowa. Aktualnie studiuję politologię na Uniwersytecie Gdańskim, przewodniczę pomorskiemu oddziałowi Młodych .Nowoczesnych a działalność pro obywatelską realizuję również przez Stowarzyszenie Ślad Obywatelski. Staram się stawiać przed sobą nowe wyzwania, dlatego bardzo lubię uczyć się nowych rzeczy.

NAPISZ DO NAS

Masz pytanie lub komentarz? Czekamy na Twoją wiadomość!

Wysyłanie

©2018 .Nowoczesna Wszelkie prawa zastrzeżone

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?