Zarząd krajowy


Filip Supeł

Przewodniczący Forum Młodych .Nowoczesnych

Ekonomista, absolwent Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego Uniwersytetu Łódzkiego ze specjalizacją „inwestycje kapitałowe”. Członek-założyciel Nowoczesnej oraz Forum Młodych Nowoczesnych. Członek Rady Krajowej Nowoczesnej oraz Zarządu Regionu Łódzkiego, wiceprzewodniczący koła Łódź-Polesie. Były członek Erasmus Student Network UŁ, gdzie specjalizował się w zakresie fudraisingu oraz współpracy z partnerami biznesowymi. Aktywnie wspierał mobilność studencką między państwami. Prywatnie miłośnik piłki nożnej oraz podróżowania.

 

 


Michał Nowak

Wiceprzewodniczący Forum Młodych .Nowoczesnych
Członek zarządu ds. Komunikacji

Student Wydziału Elektroniki Mikrosystemów i Fotoniki Politechniki Wrocławskiej. Absolwent II LO im. C.K. Norwida w Jeleniej Górze. W FM.N od października 2016 roku. Aktywnie zaangażowany w działalność ogólnopolską i lokalną. Przewodniczący Regionu Dolnośląskiego od lipca 2018 roku. Sędzia piłkarski z kilkuletnim doświadczeniem. Prywatnie zainteresowany ogólnie pojętą technologią – rozwojem i wdrażaniem jej do życia codziennego.

 

 


Piotr Oliński

Sekretarz Generalny
Członek zarządu ds. Programowych

Urodził się i mieszka w Toruniu, z poglądów klasyczny liberał. Udziela się w Młodych .Nowoczesnych i Klubach Liberalnych, okazyjnie zajmuje się też publicystyką (głównie na łamach liberte.pl). Interesuje się historią, filozofią i ekonomią, na co dzień uczy się w jednym z toruńskich liceów. Czas wolny spędza czytając książki i jeżdżąc na rowerze.

 

 


Arkadiusz Modzelewski

Członek zarządu ds. Współpracy międzynarodowej
International Officer

Absolwent z tytułem inżyniera Informatyki ze specjalnością Systemy Informacyjno-Decyzyjne zdobytym na Wydziale EiTI Politechniki Warszawskiej oraz student Metod Ilościowych w Ekonomii i Systemów Informacyjnych ze specjalnością Ekonomia Matematyczna na Szkole Głównej Handlowej. Członek FM.N od listopada 2015 roku, gdzie pełni funkcję Przewodniczącego Regionu Mazowsze. Zawodowo Specjalista Statystyk w Europejskiej Agencji Straży Granicznej i Przybrzeżnej. Zainteresowany wykorzystaniem metod ilościowych w finansach i ekonomii stąd praca licencjacka napisana w zakresie modelowania miar ryzyka dla wybranych indeksów giełdowych na GPW. Prywatnie fan dobrego filmu i podróżowania.

 

 


Andrzej Prendke

Członek Zarządu ds. Organizacji

Student IV roku prawa na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza. Absolwent liceum św. Marii Magdaleny w Poznaniu. Zaangażowany w ruchy miejskie, jako członek stowarzyszenia „Inwestycje dla Poznania” oraz życie kulturalne miasta poprzez działalność w stowarzyszeniu „Łazęga Poznańska”. Aktywny przewodnik, rekomendowany przez Poznańską Lokalną Organizację Turystyczną. Członek Młodzieżowej Rady Konsultacyjnej przy Prezydencie Miasta Poznania. Odbył staż w Wydziale Rozwoju i Współpracy Międzynarodowej Urzędu Miasta Poznania. Współtworzył Założenia do Strategii Państwa dla Młodzieży, w ramach inicjatywy Rady Dzieci i Młodzieży przy MEN. Steward na meczach Lecha Poznań. Kolekcjoner płyt winylowych oraz basista w zespole. Członek FM.N od stycznia 2016 roku oraz członek Nowoczesnej od kwietnia 2016 roku. W Nowoczesnej pełnił funkcję asystenta Zarządu Regionu. Obecnie jest przewodniczącym Młodych Nowoczesnych w Wielkopolsce. Z poglądów klasyczny liberał.

NAPISZ DO NAS

Masz pytanie lub komentarz? Czekamy na Twoją wiadomość!

Wysyłanie

©2018 .Nowoczesna Wszelkie prawa zastrzeżone

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?