Zarząd krajowy

 


Filip Supeł

Przewodniczący Forum Młodych .Nowoczesnych

Ekonomista, absolwent Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego Uniwersytetu Łódzkiego ze specjalizacją „inwestycje kapitałowe”. Członek-założyciel Nowoczesnej oraz Forum Młodych Nowoczesnych. Członek Rady Krajowej Nowoczesnej oraz Zarządu Regionu Łódzkiego, wiceprzewodniczący koła Łódź-Polesie. Były członek Erasmus Student Network UŁ, gdzie specjalizował się w zakresie fudraisingu oraz współpracy z partnerami biznesowymi. Aktywnie wspierał mobilność studencką między państwami. Prywatnie miłośnik piłki nożnej oraz podróżowania.

 

 


Andrzej Prendke

Wiceprzewodniczący

Członek Zarządu ds. Organizacji

Student IV roku prawa na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza. Absolwent liceum św. Marii Magdaleny w Poznaniu. Zaangażowany w ruchy miejskie, jako członek stowarzyszenia „Inwestycje dla Poznania” oraz życie kulturalne miasta poprzez działalność w stowarzyszeniu „Łazęga Poznańska”. Aktywny przewodnik, rekomendowany przez Poznańską Lokalną Organizację Turystyczną. Członek Młodzieżowej Rady Konsultacyjnej przy Prezydencie Miasta Poznania. Odbył staż w Wydziale Rozwoju i Współpracy Międzynarodowej Urzędu Miasta Poznania. Współtworzył Założenia do Strategii Państwa dla Młodzieży, w ramach inicjatywy Rady Dzieci i Młodzieży przy MEN. Steward na meczach Lecha Poznań. Kolekcjoner płyt winylowych oraz basista w zespole. Członek FM.N od stycznia 2016 roku oraz członek Nowoczesnej od kwietnia 2016 roku. W Nowoczesnej pełnił funkcję asystenta Zarządu Regionu. Obecnie jest przewodniczącym Młodych Nowoczesnych w Wielkopolsce. Z poglądów klasyczny liberał.

Piotr Oliński

Sekretarz Generalny
Członek zarządu ds. Programowych

Urodził się i mieszka w Toruniu, z poglądów klasyczny liberał. Udziela się w Młodych .Nowoczesnych i Klubach Liberalnych, okazyjnie zajmuje się też publicystyką (głównie na łamach liberte.pl). Interesuje się historią, filozofią i ekonomią, na co dzień uczy się w jednym z toruńskich liceów. Czas wolny spędza czytając książki i jeżdżąc na rowerze.

 

 


Arkadiusz Modzelewski

Członek zarządu ds. Współpracy międzynarodowej
International Officer

Absolwent z tytułem inżyniera Informatyki ze specjalnością Systemy Informacyjno-Decyzyjne zdobytym na Wydziale EiTI Politechniki Warszawskiej oraz student Metod Ilościowych w Ekonomii i Systemów Informacyjnych ze specjalnością Ekonomia Matematyczna na Szkole Głównej Handlowej. Członek FM.N od listopada 2015 roku, gdzie pełni funkcję Przewodniczącego Regionu Mazowsze. Zawodowo Specjalista Statystyk w Europejskiej Agencji Straży Granicznej i Przybrzeżnej. Zainteresowany wykorzystaniem metod ilościowych w finansach i ekonomii stąd praca licencjacka napisana w zakresie modelowania miar ryzyka dla wybranych indeksów giełdowych na GPW. Prywatnie fan dobrego filmu i podróżowania.

 

 


NAPISZ DO NAS

Masz pytanie lub komentarz? Czekamy na Twoją wiadomość!

Wysyłanie

©2019 .Nowoczesna Wszelkie prawa zastrzeżone

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?