Zarząd KrajowyAndrzej Prendke

Przewodniczący

Członek Zarządu Krajowego Nowoczesnej. Student V roku Prawa na Uniwersytecie
im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Zaangażowany w ruchy miejskie, jako członek stowarzyszenia „Inwestycje dla Poznania”. Aktywny przewodnik, rekomendowany
przez Poznańską Lokalną Organizację Turystyczną. Członek Młodzieżowej Rady Konsultacyjnej przy Prezydencie Miasta Poznania. Współtworzył Założenia do Strategii Państwa dla Młodzieży, w ramach inicjatywy Rady Dzieci i Młodzieży przy MEN. Uczestnik licznych szkoleń i konferencji, w tym Konferencji Młodych Liderów, Young Liberals’ Summer Academy oraz Youth Political Leadership Academy. W Nowoczesnej pełnił funkcję asystenta Zarządu Regionu. Był przewodniczącym Młodych Nowoczesnych w Wielkopolsce. Kolekcjoner płyt winylowych i basista w zespole. Z poglądów klasyczny liberał.

Aleksandra Kot

 Wiceprzewodnicząca

Przewodnicząca Regionu Małopolskiego i Podkarpackiego Młodych .Nowoczesnych. Studentka II roku prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim. Zaangażowana
w lokalne inicjatywy, takie jak „Młodzież dla Miasta” oraz w działalność Europejskiego Parlamentu Młodzieży, zrzeszającego młodych ludzi z całej Europy. Liberalne wartości, które wyznaje sprowadzają się do stwierdzenia, że każdy człowiek jest dyspozytariuszem własnego życia.

 


 

Paweł Dobrosz

Sekretarz Generalny

Przewodniczący Regionu Śląskiego Młodych .Nowoczesnych. Student Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego oraz Wydziału Finansów i Ubezpieczeń na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Zwolennik szybkiego postępu w każdej dziedzinie życia. W wolnych chwilach lubi poimprezować, albo rozwiązać jakąś całkę.

 

 


Jakub Traczyk

 Członek Zarządu

Student na wydziale Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego. Dyrektor Biura Poselskiego Katarzyny Lubnauer. Były przewodniczący Regionu Mazowieckiego Młodych .Nowoczesnych. Wielki zwolennik integracji europejskiej. Działa w polityce, by zostawić świat lepszym niż go zastał, a po godzinach lubi jeździć konno, śpiewać i oglądać Grę o Tron.

 

 


Kinga Faustmann

Członkini Zarządu

Przewodnicząca Regionu Lubelskiego Młodych .Nowoczesnych. Studentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej oraz Wydziału Nauk Społecznych na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Zwolenniczka jak najmniejszej ingerencji instytucji państwowych w życie obywateli, umacniania struktur współpracy europejskiej, a także zachowywania świeckości wspólnej przestrzeni publicznej. Miłośniczka muzyki z lat 80., sagi wiedźmińskiej A. Sapkowskiego i klasycznego hollywoodzkiego kina.

 

 

 

NAPISZ DO NAS

Masz pytanie lub komentarz? Czekamy na Twoją wiadomość!

Wysyłanie

©2024 .Nowoczesna Wszelkie prawa zastrzeżone

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?