Tym Panom już nie ufamy!

Koalicja Obywatelska zapowiedziała dziś złożenie wniosków o wotum nieufności dla 3 pisowskich aparatczyków: Zbigniewa Ziobry, Mariusza Kamińskiego i Łukasza Szumowskiego. Skąd ten pomysł?

Jako obywatele, NIE UFAMY:

Zbigniewowi Ziobrze – znanemu, jako Agent 000, z powodu upolitycznienia prokuratury oraz dążenia do zawłaszczenia całego sądownictwa, aby służyło jednej partii – co potwierdza decyzja Andrzeja Dudy, aby to dawna podwładna Agenta 000 została I Prezesem Sądu Najwyższego.

Mariuszowi Kamińskiemu – magicznie ułaskawionemu przez obecnego Prezydenta jeszcze przed prawomocnym wyrokiem, z powodu wykorzystywania policji przeciw obywatelom. Dopiero, co kierowane przez niego służby zatrzymały Pawła Tanajno, który organizował protest przedsiębiorców. Każdego, kto ich krytykuje, będą zamykać?

Łukaszowi Szumowskiemu – bardziej niż ministrowi zdrowia, bardzo dobremu i lojalnemu koledze, który o swoich nie zapomina i nawet w czasach najgorszej epidemii pozwala zarobić miliony instruktorowi narciarstwa, który zarejestrował firmę ledwie na dzień przed rządowym zleceniem. Ze świecą szukać takich przyjaciół!

W czasach kryzysu chcemy czuć się bezpieczni. A bezpieczni poczujemy się dopiero, gdy najważniejsi politycy PiSu zostaną pociągnięci do odpowiedzialności. Nie zapomnimy.

NAPISZ DO NAS

Masz pytanie lub komentarz? Czekamy na Twoją wiadomość!

Wysyłanie

©2024 .Nowoczesna Wszelkie prawa zastrzeżone

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?