Nasze poglądy w kluczowych sprawach

Zastanawiasz się może, czy Młodzi Nowocześni są dla Ciebie? Poniżej prezentujemy wyniki przeprowadzonych wśród nas ankiet dotyczących ważnych spraw dla całego społeczeństwa:

 

Liniowy podatek dochodowy

FB_IMG_1473153965409

Stała, równa i sprawiedliwa stawka opodatkowania, łatwość i przejrzystość, która z czasem może spowodować większe wpływy do budżetu nawet przy procentowo niższej stawce  – to za tym opowiadają się Młodzi Nowocześni. Jednolita wartość podatkowania, która będzie dodatkowym bodźcem rozwojowym i w dłuższym okresie czasu może dać wyższy wzrost PKB. Aż 91% Młodych Nowoczesnych kierowało się tymi i innymi wartościami, które niesie ze sobą liniowe podatkowanie.

 

Medyczna marihuana

FB_IMG_1473153973039

Młodzi Nowocześni są przychylni stosowaniu medycznej marihuany. Środek, który ma bardzo obszerne zastosowanie w medycynie i leczeniu według 67% Młodych Nowoczesnych powinien być dozwolony dla każdego, kto chce się leczyć w ten sposób. Pozostałe 33% twierdzi, że medyczna marihuana powinna być dozwolona, ale stosowana tylko zgodnie ze wskazaniami lekarza. Nie ma osób wśród nas, które nadal chciałyby zakazywać prawnie stosowania medycznej marihuany.

 

Regulowane prawnie związki partnerskie

FB_IMG_1473153949391

W tej sprawie wszyscy jesteśmy zgodni! Nasza organizacja mówi jasno i jednogłośnie, że związki partnerskie powinny być regulowane prawnie dla związków kobiety i mężczyzny oraz dwóch osób tej samej płci.

 

W takiej Polsce chcemy żyć i jesteśmy przekonani, że wielu z Was również. Wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za nasz kraj i świadomi tego chcemy pokazać, że jest wielu młodych ludzi, którzy są tolerancyjni, troszczący się o zdrowie każdego człowieka i nastawieni na rozwój ekonomiczny kraju.

NAPISZ DO NAS

Masz pytanie lub komentarz? Czekamy na Twoją wiadomość!

Wysyłanie

©2024 .Nowoczesna Wszelkie prawa zastrzeżone

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?