Kłamca Morawiecki.

To, że Mateusz Morawiecki jest kłamcą jakich mało wiedzieliśmy od dawna. Jednak ostatnimi czasy, jego bezczelność w robieniu z Polaków idiotów przekracza już wszelkie granice.

„Cieszę się, że coraz mniej obawiamy się tego wirusa, tej epidemii i to jest dobre podejście, bo on jest w odwrocie. Już teraz nie trzeba się jego bać.” Tak Pan Premier mówił do nas na początku lipca, gdy reelekcja Andrzeja Dudy wisiała na włosku.

Tym czasem, w sobotę odnotowaliśmy rekord zakażeń – aż 658 jednego dnia. Ostentacyjne lekceważenie pandemii przez władze publiczne doprowadziło do sytuacji, gdzie zwykli Polacy w zasadzie zapomnieli już o istnieniu COVID-19. Dopiero po tym rekordzie, Morawiecki zaczął mówić pod nosem: „kryzys gospodarczy dopiero się rozpoczyna. Koronawirus się jeszcze nie skończył.”

A przecież codziennie umierają wśród nas ludzie. Jeśli nie wygasimy zakażeń do jesieni, znajdziemy się w sytuacji połączonych epidemii koronawirusa oraz grypy. Wówczas, do przychodni będą zgłaszać się dziesiątki tysięcy ludzi z grypopodobnymi objawami, wśród których część stanowić będą chorzy na COVID.

Punkty pomocy medycznej na nowo staną się ogniskami zakażeń, a nasz niedofinansowany system ochrony zdrowia znajdzie się na krawędzi załamania. Ciekawe, na co zdadzą się wówczas maseczki załatwione u instruktora narciarstwa, albo wirtualne respiratory Szumowskiego.

Myślicie, że ich to obchodzi? To źle myślicie. PiS interesuje tylko zwycięstwo w wyborach. A przecież dopiero co wygrali. Chcieli by seniorzy poszli tłumnie do wyborów – osiągnęli swój celi. Teraz mają wolne na najbliższe 3 lata.

Oni wygrali, a Polska przegrywa. Każdego dnia coraz bardziej.

NAPISZ DO NAS

Masz pytanie lub komentarz? Czekamy na Twoją wiadomość!

Wysyłanie

©2024 .Nowoczesna Wszelkie prawa zastrzeżone

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?