Wielki wybór.

Za nami pierwsza tura wyborów prezydenckich. Tak jak wskazywały sondaże, za 2 tygodnie Rafał Trzaskowski zmierzy się z Andrzejem Dudą.

Jeszcze kilka tygodni temu wszystko wyglądało inaczej. Na szczęście, władze Koalicji Obywatelskiej podjęły wówczas jedyną właściwą decyzję – wystawienie Rafała Trzaskowskiego. I możemy z dumą powiedzieć, że także Nowoczesna miała w tym spory udział.

Dzięki tej decyzji, a następnie bardzo dobremu wykorzystaniu czasu który pozostał do wyborów, mamy dziś przed sobą niepowtarzalną szansę. Szansę, by odmienić kierunek w jakim zmierza Polska.

Tak – mamy dość. Mamy dość szczucia na Polaków, którzy myślą inaczej niż władza. Mamy dość słuchania, że LGBT to nie ludzie. Mamy dość cichego wyprowadzania nas z UE.

Ale przede wszystkim, mamy dość że od 5 lat ci którzy Polską rządzą, systematycznie i z przyjemnością plują nam wszystkim w twarz.

Nazywają nas gorszym sortem, chamską hołotą, lewactwem albo elementem animalnym.

Zrywają nasze banery, zabierają nam transparenty, legitymują nas, dają nam tydzień na zebranie podpisów, a gdy o tym mówimy wyłączają nam mikrofony.

Nadszedł więc czas, by się określić. Czy Polacy dadzą się dłużej tak traktować? My wierzymy że nie. Za 2 tygodnie pokażemy największą mobilizację w historii po 89 roku. Będziemy rozdawać ulotki, wieszać banery, rozmawiać ze znajomymi w domach i z nieznajomymi na ulicach – nie cofniemy się ani na krok.

Ale na koniec, to w waszych rękach jest wynik wyborów. Każdy Polak który weźmie do ręki kartę wyborczą i skreśli na niej właściwe nazwisko, jest na wagę złota.

Dlatego pytamy Was dzisiaj. Na kogo zagłosujecie?

NAPISZ DO NAS

Masz pytanie lub komentarz? Czekamy na Twoją wiadomość!

Wysyłanie

©2024 .Nowoczesna Wszelkie prawa zastrzeżone

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?