Dość Kaczyńskiego w polityce!

Jarosław Kaczyński jest w polskiej polityce od 1989 roku (z krótką przerwą, gdy w 1993 wypadł z sejmu wraz ze swoją partią PC). Trudno znaleźć w polskiej historii najnowszej osobę, która zniszczyłaby choć w jednej setnej tyle, co on.

Kaczyński ma na swoim koncie rozbijanie koalicji rządzących, mianowanie na najważniejsze stanowiska ludzi pokroju Ziobry czy Macierewicza, polityczne korumpowanie słabych moralnie polityków, a także całą masę innych rzeczy, na które nie wystarczyłoby miejsca i w 10 postach takich jak ten.

Ale najgorszym osiągnięciem na jego koncie jest coś innego. Najgorszym co udało się Kaczyńskiemu, jest podzielenie Polaków na 2 zwalczające się wzajemnie narody.

Znamy mnóstwo historii, gdzie świąteczne obiady w polskich domach kończą się karczemnymi awanturami o poglądy polityczne. Zdarzają się przypadki, że członkowie jednej rodziny przestają się do siebie odzywać. Tak nie wygląda zdrowe społeczeństwo.

Nazywanie niewinnych ludzi chamską hołotą, kanaliami czy mordercami przychodzi Kaczyńskiemu łatwiej niż „dzień dobry” na korytarzu sejmowym. Czy tak powinien zachowywać się człowiek de facto rządzący państwem?

Zdecydowanie nie. Dlatego mamy dla was ofertę nie do odrzucenia – 12 lipca możemy zrobić pierwszy krok, do wysłania go na emeryturę.

Możemy usunąć potulnego wykonawcę jego woli z pałacu prezydenckiego. Gdy to nam się uda, reszta przyjdzie już łatwo.

NAPISZ DO NAS

Masz pytanie lub komentarz? Czekamy na Twoją wiadomość!

Wysyłanie

©2024 .Nowoczesna Wszelkie prawa zastrzeżone

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?