Bożonarodzeniowy czas w Młodych .Nowoczesnych

Tuż przed rozpoczęciem Świąt Bożego Narodzenia, Młodzi .Nowocześni w Łodzi rozdali łodzianom bombki wraz z życzeniami. W akcji uczestniczył Piotr Seweryn, Mateusz Stecki, Wojciech Walczak oraz Filip Supeł. Odbiór mieszkańców miasta był bardzo pozytywny. 

W Toruniu z kolei, tak jak rok wcześniej, Młodzi .Nowocześni zaangażowali się w pomoc podopiecznym Domu Dziecka ”Młody las”. Zbiórka pod hasłem ”Zostań Świętym Mikołajem” zaowocowała kilkoma workami pluszaków i zabawek, które wręczyli dzieciom przed wigilią.

Młodzi .Nowocześni z Mazowsza spotkali się, by podczas wigilijnej kolacji życzyć sobie Wesołych Świąt Bożego Narodzenia. Oczywiście nie zabrakło rozmów na temat aktualnych wydarzeń politycznych. Pożegnaliśmy odchodzący 2017 rok i przygotowaliśmy się na urzeczywistnienie naszych planów w roku 2018.

Świąteczny czas powinien być dla nas wszystkich okresem, który łączy, zamiast dzielić. Życzenia optymizmu oraz siły, które w nowym, kluczowym dla nas roku 2018 będą bardzo potrzebne, wszystkim!

NAPISZ DO NAS

Masz pytanie lub komentarz? Czekamy na Twoją wiadomość!

Wysyłanie

©2023 .Nowoczesna Wszelkie prawa zastrzeżone

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?