Wywiad z Młodymi .N z Podkarpacia!

Mimo tego, że wynik wyborów prezydenckich nie jest taki, jakiego się spodziewaliśmy, nie oznacza to, że składamy broń. Naszym zadaniem nadal jest patrzenie obecnej władzy na ręce i propagowanie liberalnych wartości i budowanie lepszej Polski.

We wczorajszym wydaniu „Gazety Wyborczej” pojawił się wywiad z naszymi podkarpackimi działaczami, którzy w piątek 10 lipca zorganizowali w Rzeszowie antywiec przeciwko Prezydenturze Andrzeja Dudy. Nasze wydarzenie spotkało się z większym zainteresowaniem, niż wiec prezydenta. Okazało się, że nawet w stolicy województwa nazywanego „bastionem Prawa i Sprawiedliwości” mieszka również wiele przeciwników obecnej głowy państwa.

Nasi członkowie wypowiedzieli się na temat niedzielnych wyborów oraz całej kampanii prezydenckiej. Skomentowali również bieżące wydarzenia polityczne i to, jak widzą przyszłość naszego państwa z prezydenturą Andrzeja Dudy.

W materiale wspomniano również o perspektywach otwierających się przed naszą organizacją. „To nie koniec. To dopiero początek. Początek pracy, jaką będziemy musieli wykonać przed kolejnymi wyborami” – to słowa jednego z naszych członków Maksymiliana Mireckiego.

Serdecznie gratulujemy naszym podkarpackim działaczom i życzymy im dalszych sukcesów!

Wywiadu udzielili:

Martyna Wójcik
Kamil Tomkowicz
Maksymilian Mirecki

Zdjęcie: Gazeta Wyborcza
Link do artykułu: https://rzeszow.wyborcza.pl/rzeszow/7,34962,26133701,czego-boja-sie-i-o-co-zamierzaja-walczyc-mlodzi-po-wyborach.html

NAPISZ DO NAS

Masz pytanie lub komentarz? Czekamy na Twoją wiadomość!

Wysyłanie

©2024 .Nowoczesna Wszelkie prawa zastrzeżone

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?