Prezenty od Nowoczesnej dla Pana Misiewicza

We wtorek 7 stycznia, członkowie Nowoczesnej, wraz z reprezentantami Młodych Nowoczesnych zorganizowali happening przed siedzibą Ministerstwa Obrony Narodowej, w celu pożegnania Bartłomieja Misiewicza. W przygotowanej dla rzecznika resortu MON wyprawce znalazł się m.in. medal za zasługi dla obronności kraju, resorak BMW, konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej, żołnierzyki oraz kubek imprezowicza.

Przewodniczący Młodych Nowoczesnych – Adam Kądziela, zaapelował do Pana Bartłomieja Misiewicza o podanie się do dymisji:

Ani Jarosław Kaczyński, ani Beata Szydło nie są w stanie odwołać Pana Misiewicza z funkcji rzecznika i szefa gabinetu MON, apelujemy dziś do niego by odwołał się sam.

Pod koniec został wygłoszony komunikat do Pana Antoniego Macierewicza z informacją, że zorganizowana konferencja nie jest rozpowszechnianiem nieprawdziwych informacji, ani pomawianiem urzędnika państwowego o działania przestępcze. Było to po to, aby Minister MON nie musiał zwracać się do służb specjalnych o ustalanie osób odpowiedzialnych za inicjowanie tych czynów. Całość zakończyła się apelem, że takie metody nie zagłuszą krytyki działań ministerstwa.

NAPISZ DO NAS

Masz pytanie lub komentarz? Czekamy na Twoją wiadomość!

Wysyłanie

©2024 .Nowoczesna Wszelkie prawa zastrzeżone

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?